PL SK

Firma

O nas

Doma Services działa od ponad 18 lat w branży TSL i specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych i komercyjnych z całego świata. Siedziba firmy znajduje się w Sękocinie Starym w pobliżu Warszawy, głównego miasta docelowego i tranzytowego w Polsce. Takie usytuowanie bazy firmy pozwala na optymalne działanie zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Doma Services zakresem swego działania obejmuje między innymi USA, Kanadę, Australię, Irlandię, Wielką Brytanię, Rosję (część europejską), Litwę, Ukrainę, Czechy i Słowację, Białoruś, Estonię

Z początkiem 2007 roku grupa DOMA rozszerzyła swoją działalność o usługę w ramach European Parcel Service Ltd. na terenie Irlandii, Irlandii Północnej oraz Wielkiej Brytanii, oferując swoim klientom transport i dystrybucję paczek drobnicowych kierowanych do odbiorców indywidualnych oraz towarów komercyjnych.

W Sękocinie Starym firma posiada bazę magazynową i transportową, a także prowadzi agencję celną. W celu optymalnego wykorzystania swego potencjału Doma Services dysponuje na terenie Polski 49 punktami dystrybucji towarów i przesyłek. W ramach spedycji Doma Services gwarantuje pełną obsługę transportową, w szczególności spedycję morską i lotniczą. Świadcząc pełną obsługę celną, firma nadaje i odprawia przesyłki do przewozu międzynarodowego, działa na zlecenie podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, przechowuje powierzone towary we własnych magazynach, gwarantując klientom solidność i bezpieczeństwo.

Zdobyte doświadczenie podczas wieloletniej działalności, własna baza celno-magazynowa, a także doświadczony i odpowiedzialny personel daje pewność, że każdy kontrahent firmy Doma Services oraz European Parcel Service Ltd. otrzyma profesjonalną i rzetelną obsługę tak na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

© European Parcel Service s.r.o. 2008 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
European Parcel Service s.r.o. Palisády 55, 811 06 Bratislava, Slovak Republic

Adres wydrukowanej strony: http://www.eps24.eu/firma.htmlWydrukowano dnia 24-05-2019© EPS European Parcel Service 2008 - 2019